O trenerach

Marta-Eichstaedt nowe

Marta Eichstaedt

Trener biznesu oraz certyfikowany trener szkoleń online z 6 letnim doświadczeniem. Właścicielka firmy Webcomm, specjalizującej się w webinarach.

Wykształcenie w tym kierunku zdobyła w Niemczech, na kursie organizowanym przez firmę Daten + Dokumentation GmbH. (Kurs został oceniony przez Stiftung Warentest jako bardzo dobry).

Autorka programu szkoleniowego Kurs Trenerów Online (cztery edycje otwarte rocznie a także prowadzonego jako szkolenia wewnętrzne w firmach i instytucjach).
Ponad 300 godzin zajęć przeprowadzonych online.

Zapraszana jako ekspert do udziału w webinarach i konferencjach m.in. przez Fundację Obserwatorium Zarządzania, Implix (seria webinarów eksperckich).
Ekspert i trener w projekcie “Webqest for HRM” nt. Collaborative Blended Learning i narzędzi Web 2.0 w szkoleniach w ramach projektu Fundacji Obserwatorium Zarządzania.

Przez pierwsze 10 lat pracy zawodowej specjalizowała się w marketingu dla firm z branży B2B. Zajmowała stanowiska od specjalisty do dyrektora pionu marketingu.

Dariusz Tadrała

Dariusz Tadrala

konsultant, coach, trener biznesu z kilkunastoletnim doświadczeniem, zrealizował w sumie ponad 5 000 godzin szkoleniowych i warsztatowych dla wielu dużych firm.

Jest absolwentem psychologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, ukończył studium podyplomowe Zarządzanie Kadrami w Nowoczesnej Firmie na Uniwersytecie  Ekonomicznym we Wrocławiu, absolwent międzynarodowej szkoły coachingu The Art & Science of Coaching  przy Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończył cykl szkoleń Profesjonalny Menedżer. Uczestnik projektu “Webqest for HRM” nt. Collaborative Blended Learning i narzędzi Web 2.0.

Przez 10 lat odpowiedzialny za rozwój personalny w dużej sieci handlowej, początkowo jako trener wewnętrzny, a ostatecznie jako szef Działu Rozwoju Personalnego. Budował od podstaw wiele standardów dotyczących realizacji działań rozwojowych i systemów szkoleń, zarządzał dużymi projektami rozwojowymi dla kadry menadżerskiej średniego i wyższego szczebla, cyklami szkoleniowymi dla różnych działów firmy oraz dużymi procesami rekrutacyjnymi.

Zapisz sięNowa edycja kursu Trener Szkoleń Online

Zobacz także:
Program szkolenia
Opinie naszych uczestników